Čaj na energiu

Čaj na energiu, sypaný čaj vhodný pre ľudí s nadmernou záťažou, vyššou pracovnou nasadenosťou. MATÉ ČAJ ako čaj na energiu je vhodný aj ako náhrada kofeínu pre ľudí ktorí napríklad kofeín nemôžu. Čaj na energiu pomáha taktiež pri väčšej psychickej a fyzickej námahe. Povzbuďte seba a svoje zmysly či už v práci alebo pri nej aktivite. Čaj na energiu ako kvalitný sypaný čaj tiež vhodný ako darček pre váš a vaši blízkych. Máte sedavé zamestnanie a často vás prepadá únava a vyčerpanie? Doprajte si lahodný čaj na energiu SAMURAI ktorý Vás povzbudí k vyšším výkonom v práci, vyššej sústredenosti a tým aj k lepším výsledkom. Obľúbený čaj na energiu SAMURAI obsahuje kvalitný pravý zelený čaj z Číny, ktorý má svetlú a jemne trpkastú chuť. Skvelou príchuťou tohto v Číne každodenného čaju, je nana-mäta. Táto divoká mäta pomáha k uvoľneniu stresu, zlepšuje dýchanie, tiež mierni bolesť a v neposlednom rade upokojuje vaše trávenie. SAMURAI ako čaj na energiu je určite skvelá voľba, či už ako podpora k vašemu vyššiu pracovnému výkonu, zvýšenie energie počas vyčerpávajúceho dňa alebo jednoducho skvelý chutný pravý zelený čaj s mätovou príchuťou.

2 položiek celkom

Cena

12
112
zeleny caj mate
+ Darček
od 1,29 €

Skvelá náhrada za kávu, dodá energiu pre vaše telo a myseľ. Maté čaj pôsobí osviežujúco a potláča duševnú a telesnú únavu. Ako darček od nás dostanete k vašej objednávke vzorku...

293/30G
zeleny caj samurai
Novinka + Darček
od 1,49 €

SAMURAI čaj na energiu ochutený, nielen pre ozajstných Samurajov :) Ako darček od nás dostanete k vašej objednávke vzorku iného čaju úplne ZADARMO :)

446/15G

Nevládzete? Ste unavený? Vyčerpaný? Veľa pracujete? Doprajete si čaj na energiu. Kvalitné sypané čaje povzbudenie vašej mysle. Máte čaj, kvalitný sypaný čaj na energiu. Objednajte si 15 gramov vzorky a ochutnajte čaj na energiu podľa vášho výberu.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz