Čaj na ukludnenie

Čaj na ukludnenie nervov, psychiky. Sypané čaje vhodné na ukludnenie pri namáhavom dni, uvoľnenie vašej mysle. Ste nervózny, unavený a máte toho veľa? Doprajte si chvíľku oddychu relaxu kvalitnými sypaním mi čajmi. Čaj na ukľudnenie pomáha zrelaxovať vašu myseľ a ukľudniť vaše telo. 

8 položiek celkom

Cena

12
112
zeleny caj imunita
Novinka Tip + Darček + IMUNITA +
od 2,45 €–65 %
od 1,39 €

Čaj na imunitu, zdravé telo a organizmus. Chráňte a budujte si svoju imunitu v tomto neistom období. Ako darček od nás dostanete k vašej objednávke vzorku iného čaju úplne...

578/15G
zeleny caj balance
Tip + Darček
od 1,49 €–38 %
od 1,49 €

Upokojujúca a vyrovnaná harmónia chuti, ktorá vášmu teľu dodá rovnováhu a harmóniu. Čaj na ukludnenie "Balance" pôsobí blahodárne na vaše zmysli. Ako darček od nás dostanete...

248/15G
zeleny caj sahara
Novinka + Darček
od 1,49 €

Čaj SAHARA je sypaný bylinný čaj aromatizovaný s lahodnou chuťou juhoafrického honeybushu. Ako darček od nás dostanete k vašej objednávke vzorku iného...

437/15G
zeleny caj volne dychaj
Novinka Tip + Darček + IMUNITA +
od 2,45 €–63 %
od 1,49 €

Ťažké dýchanie, stiahnuté hrdlo, upchatý nos? Vyskúšajte náš čajík na dýchacie cesty. Ako darček od nás dostanete k vašej objednávke vzorku iného čaju úplne ZADARMO :)

581/15G
zeleny caj stop chripke
Novinka Tip + Darček + IMUNITA +
od 2,45 €–60 %
od 1,59 €

Chutný čajík pre vaše telo, myseľ a organizmus. Ako darček od nás dostanete k vašej objednávke vzorku iného čaju úplne ZADARMO :)

575/15G
zeleny caj kamilka
Tip + Darček
od 1,59 €

Harmanček prispieva k správnemu fungovaniu tráviaceho a dýchacieho ústrojenstva. Ako darček od nás dostanete k vašej objednávke vzorku iného čaju úplne ZADARMO :)

281/15G
zeleny caj zavor a citrus
Novinka + Darček
od 1,59 €

Čaj ZÁZVOR A CITRUS je chutný sypaný bylinný čaj aromatizovaný, vhodný najmä na sychravé jesenné počasie.

440/15G
caj biely anjel
Novinka + Darček
od 1,85 €

Ochutený biely čaj, zmes klasického čaju Bai Mu Dan, kvetov slnečnice a nevädze. Ako darček od nás dostanete k vašej objednávke vzorku iného čaju úplne ZADARMO :)

674/15G

Uvoľnite sa. Doprajte si relax. Čaj na ukľudnenie nervov v práci, ťažkých situáciách. Zrelaxujte vašu myslel. Kvalitné sypané čaje na ukľudnenie vám pomôžu v regenerácii.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz