Darčekové krabičky veľkoobchod

Máte internetový obchod, alebo kamennú predajňu a uvažujete o predaji sypaných čajov, či ponúkate darčekové krabičky? Veľkoobchod SORIN je vám plne k dispozícii :) Ponúkame kvalitné prémiové sypané čaje, za skvelé veľkoobchodné ceny a to zďaleka nie je všetko. Darčekové krabičky sypaných čajov s vlastnou etiketou vášho obchodu, etiketa s vlastnou grafikou etikety vám umožní mať originálny produkt, ktorý máte v ponuke len Vy :)

Darčekové krabičky ktoré sú originálne

Náš tím grafikov vám pripravia originálny vzhľad vášho produktu a darčeková krabička bude už onedlho v ponuke vášho e-shopu či predajne. Veľkoobchod kde darčekové krabičky sú originálnym produktov, ktorý vás odlišuje od vašej konkurencie. Ponúkame pre veľkoobchod skvelé partnerské podmienky a darčekové krabičky vám vieme dodať po celom Slovensku za výhodné ceny, prípadne budete mať dopravu úplne zdarma. 

 dropshipping

 

 Čo všetko ponúkame?

1. Kvalitné sypané čaje a darčekové krabičky s veľkoobchodnými zľavami

Nájsť dobrého dodávateľa býva niekedy problém. Naša firma je vám ale plne k dispozícii. Získajte skvelého partnera pre váš biznis a ponúkajte originálne produkty. Veľkoobchod kde darčekové balíčky vám dodáme s vlastnou grafikou na etiketách, sypané čaje podľa vlastného výberu si môžete vybrať ako obsah balenia darčekového balíčka. Vyskladajte si vlastný originálny firemný darčekový balíček.

2. Grafické spracovanie etikiet darčekových balíčkov s vizuálom podľa vašich predstáv

Chceli by ste, aby produkty ( sypané čaje, darčekové krabičky ) vyzerali podľa vizuálu vašej firmy, či e-shopu? To nie je žiadny problém :) Naši grafici pripravia vizuál etikety podľa vašich požiadaviek, následne vám pošlú návrh a po schválení, pripravíme kompletný vizuál všetkých produktov, ktoré môžete prezentovať vašim zákazníkom pri reálnom predaji, či na internete. Všetky dôležité informácie ako zloženie, min. trvanlivosť a pod., samozrejme ostávajú zachované.

darcekove-balicky-velkoobchodvlastna-etiketa-2

3. Tlač a polep etikiet s vašim vizuálom na produkty

Po grafickom spracovaní a odsúhlasení grafických vizuálov, zabezpečíme tlač etikiet na kvalitný lesklý 130g papier, prostredníctvom kvalitných digitálnych tlačiarní. Následne sa naši zamestnanci postarajú o prípravu, balenie a expedíciu vašich darčekových krabičkách.

       darcekove-balicky-velkoobchod-vlastna-etiketadarčekove-balicky-velkoobchod

Ukážky hotových darčekových krabičiek si môžete pozrieť tu: https://www.sorin.sk/darcekove-balenia/

 

4. Vytvorenie e-shopu pre predaj produktov 

Máme dlhoročné skúsenosti s tvorbou webstránok a e-shopov, vieme vám pripraviť e-shop so všetkými náležitosťami ( importovanie produktov, doprava, platobná brána, nastavenie platieb a pod. ) a následnou propagáciou na internete, či mimo neho ( letáky, plagáty, billboardy a pod. ).

Veríme, že nás naša ponuka veľkoobchodu zaujala a rozhodnete sa s našou firmou spolupracovať.

V prípade ak máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu, kontaktujte nás na: info@sorin.sk , alebo telefonicky na +421 917 896 101.

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz