Dropshipping

Ponúkame veľkoobchodnú spoluprácu formou Dropshipping ( preposielanie objednávok ). Máte e-shope a chcete predávať chutné čaje, praženú kávu, prípadne gravírované-drevené výrobky? Našim partnerom ponúkame možnosť predávať naše produkty na svojom e-shope pomocou províznej spolupráce

dropshipping

Ako funguje dropshipping?

Potrebujete e-shop ( s vytvorením e-shopu vám vieme pomôcť, nakoľko máme dlhoročné skúsenosti s tvorbou webstránok a e-shopov ), kde vám vieme každých 24 hod. posielať našu aktuálnu ponuku produktov, t.z. na vašom e-shope sa budú zobrazovať naše produkty, buď s našou odporúčanou cenou, alebo cenou akú si nastavíte Vy. Následne sa staráte o propagáciu vašeho e-shopu, v prípade objednávky, nám prepošlete objednávku ktorú ste obdržali na náš mail s adresou kde máme tovar doručiť + cenu ktorú máme od zákazníka zobrať ak sa jedná o dobierku. V prípade že zákazník zaplatil online, bude vám zaslaná faktúra za cenu tovaru, provízia vám už ostáva.

Ako postupovať?

Kontaktujte nás na info@sorin.sk, napíšte nám že máte záujem o spoluprácu formou Dropshipping, pošlite nám link na váš e-shop ( prípadne ak e-shop nemáte, vieme vám pomôcť s jeho vytvorením ) a my vám zašleme podmienky spolupráce, provízny systém a ostatné náležitosti.

Grafické spracovanie etikiet s vizuálom podľa vašich predstáv

Chceli by ste, aby produkty ( čaje, káva, darčekové balenie ) vyzerali podľa vizuálu vašej firmy, či e-shopu? To nie je žiadny problém :) Naši grafici pripravia vizuál etikety podľa vašich požiadaviek, následne vám pošlú návrh a po schválení, pripravíme kompletný vizuál všetkých produktov, ktoré môžete prezentovať vašim zákazníkom pri reálnom predaji, či na internete. Všetky dôležité informácie ako zloženie, min. trvanlivosť a pod., samozrejme ostávajú zachované.

vlastna-etiketa-1vlastna-etiketa-2_1

 

Vytvoríme vám e-shop pre predaj produktov 

Máme dlhoročné skúsenosti s tvorbou webstránok a e-shopov, vieme vám pripraviť e-shop so všetkými náležitosťami ( importovanie produktov, doprava, platobná brána, nastavenie platieb a pod. ) a následnou propagáciou na internete, či mimo neho ( letáky, plagáty, billboardy a pod. ).

Akú províziu dostanem za službu dropshopping?

Provízie s dropshipping podľa kvartálnych obratov ( každé 3 mesiace v roku ) sú nasledovné:

1. do 500 € - 18%
2. nad 500 € - 20%
3. nad 1 500 € - 21%
4. nad 2 500 € - 23%
5. nad 4 000 € - 25%
6. nad 6 000 € - 28%
7. nad 8 500 € - 31%
8. nad 10 500 € - 35%
9. nad 12 500 € - 37%
10. nad 15 000 € - 40%

 V prípade záujmu sa vieme dohodnúť aj na províziách na mieru, stačí nás kontaktovať.

V prípade ak máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu, kontaktujte nás na: info@sorin.sk , alebo telefonicky na +421 917 896 101.

Tešíme sa na spoluprácu :)

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie