Dropshipping

Ponúkame veľkoobchodnú spoluprácu formou Dropshipping ( preposielanie objednávok ). Máte e-shope a chcete predávať chutné čaje, praženú kávu, prípadne gravírované-drevené výrobky? Našim partnerom ponúkame možnosť predávať naše produkty na svojom e-shope pomocou províznej spolupráce

dropshipping

Ako funguje dropshipping?

Potrebujete e-shop ( s vytvorením e-shopu vám vieme pomôcť, nakoľko máme dlhoročné skúsenosti s tvorbou webstránok a e-shopov ), kde vám vieme každých 24 hod. posielať našu aktuálnu ponuku produktov, t.z. na vašom e-shope sa budú zobrazovať naše produkty, buď s našou odporúčanou cenou, alebo cenou akú si nastavíte Vy. Následne sa staráte o propagáciu vašeho e-shopu, v prípade objednávky, nám prepošlete objednávku ktorú ste obdržali na náš mail s adresou kde máme tovar doručiť + cenu ktorú máme od zákazníka zobrať ak sa jedná o dobierku. V prípade že zákazník zaplatil online, bude vám zaslaná faktúra za cenu tovaru, provízia vám už ostáva.

Ako postupovať?

Kontaktujte nás na info@sorin.sk, napíšte nám že máte záujem o spoluprácu formou Dropshipping, pošlite nám link na váš e-shop ( prípadne ak e-shop nemáte, vieme vám pomôcť s jeho vytvorením ) a my vám zašleme podmienky spolupráce, provízny systém a ostatné náležitosti.

Grafické spracovanie etikiet s vizuálom podľa vašich predstáv

Chceli by ste, aby produkty ( čaje, káva, darčekové balenie ) vyzerali podľa vizuálu vašej firmy, či e-shopu? To nie je žiadny problém :) Naši grafici pripravia vizuál etikety podľa vašich požiadaviek, následne vám pošlú návrh a po schválení, pripravíme kompletný vizuál všetkých produktov, ktoré môžete prezentovať vašim zákazníkom pri reálnom predaji, či na internete. Všetky dôležité informácie ako zloženie, min. trvanlivosť a pod., samozrejme ostávajú zachované.

vlastna-etiketa-1vlastna-etiketa-2_1

 

Vytvoríme vám e-shop pre predaj produktov 

Máme dlhoročné skúsenosti s tvorbou webstránok a e-shopov, vieme vám pripraviť e-shop so všetkými náležitosťami ( importovanie produktov, doprava, platobná brána, nastavenie platieb a pod. ) a následnou propagáciou na internete, či mimo neho ( letáky, plagáty, billboardy a pod. ).

Akú províziu dostanem za službu dropshopping?

Provízie s dropshipping podľa kvartálnych obratov ( každé 3 mesiace v roku ) sú nasledovné:

1. do 500 € - 18%
2. nad 500 € - 20%
3. nad 1 500 € - 21%
4. nad 2 500 € - 23%
5. nad 4 000 € - 25%
6. nad 6 000 € - 28%
7. nad 8 500 € - 31%
8. nad 10 500 € - 35%
9. nad 12 500 € - 37%
10. nad 15 000 € - 40%

 V prípade záujmu sa vieme dohodnúť aj na províziách na mieru, stačí nás kontaktovať.

V prípade ak máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu, kontaktujte nás na: info@sorin.sk , alebo telefonicky na +421 917 896 101.

Tešíme sa na spoluprácu :)

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz