Dropshipping

Ponúkame veľkoobchodnú spoluprácu formou Dropshipping ( preposielanie objednávok ). Máte e-shope a chcete predávať chutné čaje, praženú kávu, prípadne gravírované-drevené výrobky? Našim partnerom ponúkame možnosť predávať naše produkty na svojom e-shope pomocou províznej spolupráce

Ako funguje dropshipping?

Potrebujete e-shop ( s vytvorením e-shopu vám vieme pomôcť, nakoľko máme dlhoročné skúsenosti s tvorbou webstránok a e-shopov ), kde vám vieme každých 24 hod. posielať našu aktuálnu ponuku produktov, t.z. na vašom e-shope sa budú zobrazovať naše produkty, buď s našou odporúčanou cenou, alebo cenou akú si nastavíte Vy. Následne sa staráte o propagáciu vašeho e-shopu, v prípade objednávky, nám prepošlete objednávku ktorú ste obdržali na náš mail s adresou kde máme tovar doručiť + cenu ktorú máme od zákazníka zobrať ak sa jedná o dobierku. V prípade že zákazník zaplatil online, bude vám zaslaná faktúra za cenu tovaru, provízia vám už ostáva.

Ako postupovať?

Kontaktujte nás na info@sorin.sk, napíšte nám že máte záujem o spoluprácu formou Dropshipping, pošlite nám link na váš e-shop ( prípadne ak e-shop nemáte, vieme vám pomôcť s jeho vytvorením ) a my vám zašleme podmienky spolupráce, provízny systém a ostatné náležitosti.

Tešíme sa na spoluprácu :)

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz