Káva a čaj do kancelárie

Ponúkame pre firmy a obchody Kávu a čaj do kancelárií :) Ste nadšencom chutnej praženej kávy, alebo lahodného sypaného čaju a chcete si dopriať pôžitok počas pracovnej doby? Pre nás žiadny problém. Stačí nám napísať na info@sorin.sk, že máte záujem o objednávku pre vašu firmu do kancelárie alebo obchodíka, my pripravíme balík s vašou objednávkou a buď vám objednávku doručíme osobne, alebo vám tovar dodáme prostredníctvom kuriéra.

 

Firemné etikety na káve, alebo čaji?

Chceli by ste, aby produkty ( čaje, káva, darčekové balenie ) vyzerali podľa vizuálu vašej firmy? To nie je žiadny problém :) Naši grafici pripravia vizuál etikety podľa vašich požiadaviek, následne vám pošlú návrh a po schválení, pripravíme kompletný vizuál všetkých produktov. Všetky dôležité informácie ako zloženie, min. trvanlivosť a pod., samozrejme ostávajú zachované.

vlastna-etiketa-1vlastna-etiketa-2

Ako postupovať?

Kontaktujte nás na info@sorin.sk, napíšte nám že máte záujem o dodanie kávy alebo čajov pre vašu firmu, napíšte nám vaše fakturačné údaje firmy na ktorú sa bude objednávka faktúrovať, dodaciu adresu a pošlite nám zoznam káv, či čajov o ktoré máte záujem. Následne objednávku pripravíme a o termíne dodania Vás budeme informovať.

Máte záujem o dlhodobejšie dodávanie kávy a čajov pre vašu firmu?

V prípade, že máte záujem o dlhodobejší odber káv, alebo čajov pre vašu firmu, vieme si upresniť dodávanie tovaru podľa vašich predstáv, či už množstvá, termíny, alebo iné podmienky spolupráce. Napíšte nám kedykoľvek na info@sorin.sk, prípadne telefonicky na +421 915 253 531 a radi si prejdeme podmienky spolupráce.

Odberateľom pre firmy ponúkame množstevné zľavy?

Áno je to tak, ušetríte pri objednávkach kávy a čaju na vašu firmu. Čím viac si tovaru objednáte, tým väčšiu zľavu dostanete:

  •  nákup do 250 €  = zľava 3%
  •  nákup nad 250 €  = zľava 5%
  •  nákup nad 1000 € = zľava 8%
  •  nákup nad 2500 € = zľava 10%

 

Máte záujem o zaslanie vzoriek vybraných produktov?

Napíšte nám na info@sorin.sk o ktoré produkty by ste mali záujem a my vám zašleme vzorky priamo do vašej firmy :)

 

Tešíme sa na spoluprácu :)

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz