Veľkoobchodná spolupráca

Máte e-shop, alebo predajňu a uvažujete o predaji sypaných čajov, praženej káve, či darčekových balení? SORIN je vám plne k dispozícii :) Ponúkame kvalitné prémiové sypané čaje, kvalitnú praženú kávu za skvelé veľkoobchodné ceny a to zďaleka nie je všetko:

 velkoobchod-spolupraca

 

 Čo všetko ponúkame?

1. Kvalitné čaje s veľkoobchodnými zľavami

2. Kvalitnú praženú kávu za skvelé ceny a veľkooobchodnými zľavami

3. Grafické spracovanie etikiet s vizuálom podľa vašich predstáv

Chceli by ste, aby produkty ( čaje, káva, darčekové balenie ) vyzerali podľa vizuálu vašej firmy, či e-shopu? To nie je žiadny problém :) Naši grafici pripravia vizuál etikety podľa vašich požiadaviek, následne vám pošlú návrh a po schválení, pripravíme kompletný vizuál všetkých produktov, ktoré môžete prezentovať vašim zákazníkom pri reálnom predaji, či na internete. Všetky dôležité informácie ako zloženie, min. trvanlivosť a pod., samozrejme ostávajú zachované.

vlastna-etiketa-1vlastna-etiketa-2

4. Tlač a polep etikiet s vašim vizuálom na produkty

Po objednávke produktov, zabezpečíme grafické spracovanie, tlač a polep produktov vašimi etiketami, t.z. produkty sú kompletne pripravené na predaj s vašim vizuálom.

mockup-caj       darcekove-balenie-vlastna-etiketa

5. Vytvorenie e-shopu pre predaj produktov 

Máme dlhoročné skúsenosti s tvorbou webstránok a e-shopov, vieme vám pripraviť e-shop so všetkými náležitosťami ( importovanie produktov, doprava, platobná brána, nastavenie platieb a pod. ) a následnou propagáciou na internete, či mimo neho ( letáky, plagáty, billboardy a pod. ).

 

Veľkoobchodné zľavy podľa kvartálnych obratov

Ponúkame možnosť získať trvalé veľkoobchodné zľavy podľa dosiahnutého kvartálneho obratu za predchádzajúci štvrťrok. To znamená, že výšku zľavy určuje obrat dosiahnutý počas predchádzajúceho štvrťroka.

Veľkoobchodné zľavy podľa kvartálnych obratov:

1. do 500 € - 21%
2. nad 500 € - 22%
3. nad 1 500 € - 23%
4. nad 2 500 € - 25%
5. nad 4 000 € - 28%
6. nad 6 000 € - 32%
7. nad 8 500 € - 35%
8. nad 10 500 € - 40%

Tieto zľavy platia pre odber čajov a darčekových balení. Pre zľavy pražených káv a ostatných produktov nás kontaktujte.

Minimálna objednávka pre veľkoobchode je 70€. Uvedené obraty sú bez DPH. Zľavy sú platné po dobu nasledujúceho štvrťroka. Do kvartálnych obratov spadajú všetky objednávky, tzn. aj tie prostredníctvom služby Dropshipping.

 

V prípade ak máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu, kontaktujte nás na: info@sorin.sk , alebo telefonicky na +421 917 896 101.

V prípade ako máte e-shop a máte záujem o spoluprácu formou dropshipping, pozrite si ponuku tu: Predaj pomocou dropshipping

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz